Matematik Yaz Kampları Başlıyor

10 Haziran 2021 tarihinde başlayacak Matematik yaz kamplarına ilkokul, ortaokul, lise, mezun, kpss, dgs, ales öğrencileri katılabiliyor. Kazdağların da doğa da 8-10-12 kişilik açık alan sınıflarında gerçekleşecek kamplara kayıt olmak için bizi arayın.

Öneriyoruz

Çanakkale Yenice İlçesi Kazdağların da düzenlenen etkinliklerle dolu Matematik Kampına katılmanızı mutlaka öneriyoruz. Yaz kış devam eden Matematik ve etkinlik kampları Kazdağ Göknar Otel de gerçekleşiyor. Kış ayların da ara tatil dönemlerinde devam edecek kamp hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Matematik Kampı

Matematik Kampına İlkokul, Ortaokul, Lise, Mezunlar, KPSS, DGS, ALES ve Matematik öğrenmek isteyen sınavlara hazırlanan tüm öğrenciler katılabilir. İstanbul'dan gelen alanında uzman Matematik öğretmenleriyle, harika doğa ortamında pratik, görsel etkinlikler ile eğlenerek Matematik öğreneceksiniz. Unutamayacağınız bir kamp deneyimi için hemen aramıza katılın.

Etkinlikler

Sabah Sporu: Doğa Yürüyüşü,
Bisiklet Turları,
Masa tenisi
Satranç,
Çim Saha Futbol,
Olimpik Havuz,
Zipline,
Gezi ve piknikler,
Canlı Müzik

Konaklama

Matematik Kampına katılan öğrenciler Yenice Kazdağların da bulunan Kazdağ Göknar Otelin doğa manzaralı odalarında konaklamaktadır. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilir. Otelin yarı olimpik havuzunda serinleyip güneşlenebilir, Seyir terasında kahvenizi yudumlarken muhteşem doğanın ortasında harika vakit geçirebilirsiniz.

Kamplara Kimler Katılabilir

Matematik Kampına İlkokul, Ortaokul, Lise, Mezunlar, KPSS, DGS, ALES ve sınavlara hazırlanan tüm öğrenciler ve veliler katılabilir.

Kampa Katılanlar Ne Söylüyor

Geçen yıldan bu yana kampa katılan öğrenci ve veliler doğanın muhteşem güzelliği, öğretmenlerin ve yöneticilerin ilgi ve alakası, etkinlik ve eğlencelerin güzelliği ile tekrar gelmek üzere ayrılıyor. Bu yıl kampa katılan veli ve öğrencilerin yarısı geçen yıl ki misafirlerden oluşuyor. Doğaya aşık olan öğrenci ve velilerimiz bizi eğitim ve etkinlik olarak çevrelerine tavsiye ediyorlar. Kampa katılan öğrenci ve veli videolarına sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Siz de gelin yaşayarak Kazdağları Matematik kampının farkını görün.

img

Kamplarla ilgili bilgi almak için bize 0533 655 84 26 numaradan ulaşabilirsiniz.

Bilgi almak için - Arayın lütfen

Duyurular

Yaz Matematik Kamplarımız başlıyor. 10 Haziran 2021 tarihinde başlayacak Matematik ve Etkinlik kamplarına kayıt olmak için acele edin. Matematik ve Etkinlik Kampları Kazdağları eteklerinde bulunan Kazdağ Göknar Otelin 40.000 metrelik geniş alanlarında yapılmaktadır.