Kazdağları Matematik Köyünde Matematik: Felsefemiz

Hoş geldiniz

Matematik derslerin de öğrenciler konuları basit (Temel Matematik), orta (Pratik Matematik), zor (Sınavda Çıkabilecek Soru Tipleri) olacak şekilde öğrenerek, eğlenceli bir ortamda çalışma fırsatı elde eder. 
Harika Matematikçilerle bir hafta süren kamplara katılın.
Matematik yarışmalarına ve problem çözme etütlerine katılın.
Kendi başınıza, gruplar halinde veya öğretim üyeleriyle Matematik problemleri üzerinde çalışmak için zaman ayırın.
Öğrendiklerinizi gözden geçirmek, öğretmenlerinizle sohbet etmek, problemler üzerinde çalışmak için zamanın geri kalanını değerlendirin.
Matematiksel düşünme ve Matematik konuşma en değer verdiğimiz çalışmalardan biridir.

Kampta Öğrenci Hayatı

Matematik kampında öğrenciler ve öğretmenler birbirine bağlıdır. “Kamp” kısmı bizim için matematik kadar önemlidir. Matematik Kampında olmak, üniversite deneyiminin bir parçasıdır: öğrenciler bir üniversite de gibi yaşar, bir üniversite yemek salonun da ki gibi yemek yerler.

Matematik Kampı çalışanlarını kamp alanında her zaman bulabilirsiniz, bu yüzden ne zaman bir şeye ihtiyacınız olursa (ödev, proje için kütüphaneden yararlanmak veya etkinliklere katılmak için ..), resepsiyona veya ders ve etkinlik öğretmenlerinize, kamp psikoloğuna uğrayabilirsiniz.

Serbest zamanlarda arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, öğretmenlerle ilginç materyaller üzerine konuşabilir veya eğlenceli aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz. E-posta ve web taraması için internet mevcuttur. Havuz kenarında  Masa tenisi, Lobby veya açık oturma ve dinlenme alanlarında satranç ve akıl oyunları oynayabilir, enstrüman çalabilir ve sohbet edebilirsiniz. Aktiviteler için tıklayın

Matematik Kampında öğrencinizi takip edin

WhatsApp öğrenci, veli grup bağlantıları ile öğrencinizi  takip etmek kesinlikle Matematik Kampında sorun olmayacaktır.

Kampa katılmayan veliler ders dışı zamanlarda sınıf öğretmenlerinden ve kamp koordinatöründen öğrencileriyle ilgili bilgi alabilirler.

Bizi izlemeye devam edin!

İrtibatta Kalın

Matematik Kampı bittikten sonra, Kamp topluluğuyla bağlantıda kalmanın birçok yolu var. Sosyal medya hesaplarımız da anılarınızı paylaşabilirsiniz.