Fil Eğitim

Fil Eğitim olarak 2010 yılından beri başta İstanbul ve Ankara olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde Tarih, Coğrafya, Edebiyat ve Matematik seminerleri veriyoruz.
Social Media Marketing

Görsel Hafıza Teknikleri ve animasyonlar kullanarak istediğimiz bilgilerin daha kolay ve kalıcı bir şekilde belleğimize kaydedilmesini sağlarız.

Fil Eğitim olarak 2010 yılından beri başta İstanbul ve Ankara olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde Tarih, Coğrafya, Edebiyat ve Matematik seminerleri veriyoruz.

Hafıza teknikleri ve animasyonlar kullanılarak sunumu yapılan eğitim seminerlerine katılma imkanı olmayan öğrencilerimiz bu eğitimlerin Dvd lerini Fil Eğitimden temin ederek sınavlara hazırlanabilirler.

İsterseniz önce beyni ve beynin çalışma şeklini öğrenelim. Öğrenme yüzde seksen görmeyle olur. Görsel Hafıza teknikleri ile sunulan Eğitimlerin tamamında animasyonlar kullanıyoruz. Beyin abartılı hikayeleri sevdiği için bilgileri hikaye formatında beyninize gönderiyoruz ve öne çıkmasını istediğimiz bilgileri abartarak ileride hikayeden sıyrılmasını sağlıyoruz. .

Hafızaya bilgi aktarılırken kişinin dikkatinin kaybolmaması gerekir. Bunu ses tonu, ses hızı, görseller, bütüncüllük, ortamın uygunluğu ve kişinin motivasyonu (istekli, bilinçli, sağlıklı oluşu) belirler. Bunların tamamını aynı anda sağlıyoruz.

Öğretmenin, öğrencinin aralarda yazı yazması sırasında arada oluşan boşluk akıcılığı engellemektedir. Eğitim seminerlerinde yazmıyor ve yazdırmıyoruz. Eğitimin sonunda öğrencilerimize renkli eğitim görsellerinin olduğu kaynak kitaplar veriyoruz.

Sadece 3 Günde

Fil Eğitimde Hafıza Teknikleri ve Animasyonlarla siz de 2 Günde Coğrafya, 2 Günde Tarih, 3 Günde LYS Edebiyat, 3 Günde Matematik öğrenebilirsiniz.