Matematik Kış Kampları başlıyor

14 -20 Kasım 2020 İlkokul, Ortaokul, lise öğrencilerine yönelik Matematik kış kampını kaçırmayın. Kazdağların da doğa da 6-8 kişilik bungalov sınıflarda gerçekleşecek kamp sizi bekliyor.

Öneriyoruz

Çanakkale Yenice İlçesi Kazdağlarında düzenlenen Etkinliklerle Matematik Kampına katılmanızı öneriyoruz. Yaz kış devam eden Matematik ve etkinlik kampları Kazdağ Göknar Otel de gerçekleşiyor. Kış ayların da ara tatil dönemlerinde devam edecek kamp hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Matematik Kampı

Matematik Kampına İlkokul, Ortaokul, Lise, Mezunlar, Matematik öğrenmek isteyen sınavlara hazırlanan herkes katılabilir. İstanbul'dan gelen alanında uzman Matematik öğretmenleriyle harika doğa ortamında eğlenerek öğreneceksiniz.

Etkinlikler

Sabah Sporu: Doğa Yürüyüşü,
Bisiklet Turları,
Masa tenisi
Satranç,
Akıl Oyunları,
Olimpik Havuz,
Zipline,
Gezi ve piknikler,
Canlı Müzik

Konaklama

Matematik Kampına katılan öğrenciler Yenice Kazdağların da bulunan Göknar Otelin doğa manzaralı odalarında konaklar. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilir. Otelin yarı olimpik havuzu bulunmaktadır. Seyir terası ile şehri ve muhteşem doğayı izleyebilirsiniz

Kamplara Kimler Katılabilir

Matematik Kampına İlkokul, Ortaokul, Lise, Mezunlar ve sınavlara hazırlanan tüm öğrenciler ve velileri katılabilir.

Kampa Katılanlar Ne Söylüyor

Geçen yıldan bu yana kampa katılan öğrenci ve veliler doğanın muhteşem güzelliği, öğretmenlerin ve yöneticilerin ilgi ve alakası, etkinlik ve eğlencelerin güzelliği ile tekrar gelmek üzere ayrılıyor. Bu yıl kampa katılan veli ve öğrencilerin yarısı geçen yıl ki misafirlerden oluşuyor. Doğaya aşık olan öğrenci ve velilerimiz bizi eğitim ve etkinlik olarak çevrelerine tavsiye ediyorlar. Kampa katılan öğrenci ve veli videolarına sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Siz de gelin yaşayarak Kazdağları Matematik kampının farkını görün.

img

Kamplarla ilgili bilgi almak için bize 0286 474 44 00 ve 0533 655 84 26 numaralarından ulaşabilirsiniz

Bilgi almak için - Arayın lütfen

Duyurular

Matematik Kış Kamplarımız başlıyor. 14-20 Kasım 2020 tarihlerin de yapılacaktır. Yaz ve kış kampları Çanakkale Yenice ilçesi Kazdağ Göknar Otel de yapılmaktadır.