Büyük Kamp alanı içinde bulunan Butik Otelimiz kamp hayatının merkezidir. Öğrenciler hemcinsleri ve yaşıtlarıyla ile 2 kişilik veya 3 kişilik odalarda konaklar. Ailecek katılım için geniş aile odalarımız mevcuttur. Kamplarımıza ebeveynler öğrencileri ile birlikte katılabilir ve aynı oda da konaklayabilir. Kamplara katılan ebeveynler tüm imkanlardan yararlanır ve etkinliklere katılabilir. Matematik Kampına gelmeden önce birbirini tanıyan öğrenciler aynı odada bulunma talebinde bulunabilirler. Kampta yalnız konaklayan öğrenciler için konaklama danışmanları mevcuttur.

Matematik Kamplarına konaklamasız katılım mümkündür. (eğitim, etkinlik ve açık büfe yemek hizmetlerinden yararlanırsınız)

Odalarda standart olarak, Klima, Mini buzdolabı, LCD TV, Oda temizliği (günlük talep edilebilir), Banyo da sabun şampuan vb. temizlik ürünleri ile ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Sabah 7’de doğa yürüyüşü için odalar tıklanır.

Matematik Kampında Sabah öğle akşam yemekleri Restaurant bölümünde açık büfe olarak servis edilir. Vejetaryen, vegan seçenekler her zaman mevcuttur! 

Kampüste, öğrenciler wifi internet, kütüphane ve spor tesisleri dahil olmak üzere Otelin tüm sosyal olanaklarına ve tesislerine erişebilir.

Güvenlik

Matematik Köyünde bazı kurallar geçerlidir: Birbirinize karşı saygılı olun, Topluluk olarak birbirimize karşı sorumlu olmaya devam edeceğiz ve her öğrencinin fiziksel ve zihinsel sağlığı en büyük önceliğimiz olmaya devam edecek.

Öğrenciler , 18 yaş ve üzeri olanlar da dahil olmak üzere kamp alanını, Oteli tek başlarına terk edemezler

Tıbbi Sorunlar: Tıbbi bir sorun veya başka bir acil durumda, derhal ebeveynleri veya velileri bilgilendiriyoruz, aynı zamanda gerektiğinde acil tıbbi müdahale yapılacaktır. Matematik Kampında güvenlikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ; Öğrencilerin güvenliğini sağlamaya büyük önem veriyoruz ve çocuğunuzu Matematik Kampına gönderirken rahat hissetmenizi sağlamak istiyoruz.

Pandemi tedbirleri için tıklayın

Kampta Destek

Öğrencilerin sağlıklı ve verimli kamp dönemi geçirmesini çok önemsiyoruz. Öğrencimizin, eğitiminden sorumlu olan akademik danışmanı, (sınıf öğretmeni) ve  diğeri akşam otelde yatılı olmak üzere iki danışmanı olacaktır. Danışmanlar öğrenciyle yakın günlük teması sürdürecek ve akademik ilerlemesi hakkında sizi bilgilendireceklerdir.

Sağlık hizmeti

Sağlık ekibi, Matematik Kampında temel olarak sağlık hizmetleri vermektedir 

Öğrenci ve veli hasta veya yaralıysa, onları hemen hastaneye götürüyoruz veya bir ambulans çağırıyoruz. 

Kendi eczanemiz var, reçetesiz ilaçları kampa getirtiyoruz.