Seyahatinizi Planlayın

Gelişler ve Gidişler öğrenci ve veliler için çok basittir: Çanakkale İli terminalinde ve Havalimanında buluşuyoruz ve kampa gidiyoruz ve kampın sonunda sizleri aldığımız yere geri götürürüz. Aşağıda Matematik Kampına gidiş-dönüş ve seyahat ile ilgili bazı detaylar yer almaktadır .

Özel Araç kullanıyorsanız, lütfen tahmini varış / kalkış saatini bize bildirin.

Seyahat Tarihleri: Öğrenciler, Matematik Kampına gelmek için bir gün önceden yola çıkmayı planlamalıdır. Kampın başlamasından bir gün önce otele giriş yapıyoruz.  

Varış: Öğrencileri varış gününde günün herhangi bir saatinde karşılayabiliriz. Zaman  esnekliğiniz varsa, lütfen öğleden sonra gelmeyi planlayın ve akşam yemeğinden önce odalarınıza yerleşin.

Kampa alışmak için bir gün önceden gelmek gereklidir. Bu şekilde kampa zinde ve verimli başlarsınız.

Ayrılış: Kampın son günü 15:40′ dan sonra günün her hangi bir saatinde ayrılış için uygundur. 

Otobüs ile gelen Öğrenciler

Otobüs ile gelen öğrenciler. Matematik Kampını aramanız yeterlidir, Cep telefonunuz varsa açık tutun. 

Öğrenciler, Matematik Kampına vardıklarında hemen kamp telefonundan eve arama yapabilir. (Kendi cep telefonunuzu getiriyorsanız, kampüs wifi ağına hemen bağlanabileceksiniz.)

Arabayla Ulaşım

Kazdağları Matematik Köyüne giden yol tarifleri Google haritalarda bulunabilir. Kamp yetkililerinden konum bilgisi alabilirsiniz.

Unutma

Varışlar ve ayrılışlar hakkında başka sorularınız varsa lütfen bizi 0533 655 84 26 arayın veya [email protected] e-posta gönderin.

Görüşürüz!