Yorumlar

Seminerlerimize ve eğitimlerimize katılan öğrencilerimizin hakkımızda yaptığı yorumları inceleyebilirsiniz.

Arkadaşım önerdi gayet başarılı değerlendiriyorum. Herkese öneririm. Diğer seminerlere katılacağım. Her şey güzel.
Elif Sunar
İstanbul Eğitim Bilimleri
Arkadaş tavsiyesiyle katılıyorum. Akılda kalıcı verimli.
Hilal Hacıosmanoğlu
Esatpaşa And İHL
Arkadaşım önerdi. Eğitim çok iyiydi ve akılda kaldığına eminim Her gördüğüm arkadaşıma öneriyorum. Özellikle Edebiyat seminerine gelmek istiyorum. Sağolasınız
Baran Mavzer
Kırklareli Üniversitesi
Öğretmenim önerdi. Çok iyiydi ve akılda kalıcı oldu. Kesinlikle önereceğim arkadaşlarıma. Diğer seminerleri de düşünüyorum.
Akif Mavzer
Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi
Arkadaşım önerdi. Çok güzel bir çalışma yöntemi kesinlikle hemen tavsiye ederim. Diğer seminerleri düşünüyorum.
Nezahat Morkoç
Airframe mechanic
Okuldan arkadaşlarım önerdi Çok güzeldi. Test çözdükçe faydasını daha çok gördüm. Tavsiye ediyorum.
Rumeysa Nur Zorlu
5 Şubat 2016 Kadıköy İmam Hatip Lisesi
“Arkadaşımla birlikte katıldım. Hocamızın anlatımı, konuları sürekli tekrar etmesi ister istemez bilinçaltına yerleşiyor ve bizim için çok yararlı bir hafıza etkinliği. Tekrar bu kurslara gelmek isterim. Anlatımınız ve başarılarınız için sizleri tebrik ediyorum. Tüm arkadaşlarıma önerebilirim. Çünkü her öğrenci ezberci bir anlatımdan şikayetçi, animasyonlarla daha akılda kalacağını düşündüğüm için onlara bu yöntemi anlatacağım. Diğer seminerlere katılmayı düşünüyorum, çünkü çok etkileyiciydi kısa sürede konuları akılda bırakıyor. her şey için teşekkür ediyorum :)”
Aksanur İRGİN
Tarih
“Facebook tan gördüm Tarih seminerini daha etkili buldum. 45 dakikada bir ara verilmesi bizi daha çok dinlendiriyor. 2 senede öğrettikleri konuyu 2 günde öğretiyorlar. Erol Hoca çok iyi öğretici emekleri için kendisine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum. Çünkü seminer çok etkileyici ve tüm öğrencilerin katılacağını düşünüyorum. Edebiyat seminerine katılacağım”
Ezgi Okçu
Tarih